08 مارس 2021
مارس 8, 2021

متخصص پوست در کیانپارس

0 Comment

دکتر احسان امیدیان متخصص پوست در کیانپارس

دکتر احسان امیدیان متخصص پوست اهواز ، متخصص پوست و مو ، بهترین متخصص پوست در کیانپارس ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و سالیان زیادی است در زمینه پوست ، مو زیبایی در حال فعالیت هستند ؛ از این رو تجربیات بسیاری در این زمینه دارند ، در ذیل به خدمات ایشان اشاره شده است

جوانسازی پوست ( تزریق ژل ، بوتاکس و چربی )
رفع جای جوش
درمان جای بخیه و اسکار
میکرونیدلینگ
جراحی های پوستی
کاشت مو
جراحی زیبایی پلک
و از این قبیل موارد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و همچنین ، مشاهده نمونه کار دکتر امیدیان اهواز ، متخصص پوست در کیانپارس ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

متخصص پوست در کیانپارس
اهمیت پوست

پوست ، به عنوان خارجی ترین لایه بدن ، محافظی قوی در برابر عوامل خارجی ؛ همانند میکروب ها محسوب می شود ؛ علاوه بر این مورد ، پوست نقش به سزایی نیز در زیبایی و جذابیت چهره دارد ؛ به همین علت ، با بروز کوچکترین تغییر در آن ، افراد نگران شده و سریعا به فکر درمان می افتند.
دکتر متخصص پوست

اولین قدم به منظور درمان مشکلات پوستی انتخاب متخصص پوست می باشد که نیازمند دقت بسیار است و افراد به منظور کسب نتایج مطلوب از درمان و عدم بروز عوارض احتمالی باید بهترین متخصص پوست در کیانپارس را انتخاب نمایند.

در صورتی که به دنبال انتخاب بهترین دکتر متخصص پوست هستید ، با ما همراه باشید ؛ در این مقاله شما را در یافتن بهترین دکتر پوست یاری می کنیم.
انتخاب متخصص پوست و مو زیبایی

کسانی که در جستجوی بهترین متخصص پوست هستند ؛ باید در حین انتخاب ، موارد بسیاری را در نظر بگیرند ، در ذیل به مهم ترین این موارد اشاره شده است :

مشاهده نمونه کارهای دکتر متخصص پوست
میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان پزشک مورد نظر
بورد تخصصی
و از این قبیل موارد

متخصص پوست در کیانپارس
ویژگی بهترین متخصص پوست و مو زیبایی

بهترین متخصص پوست و مو زیبایی ، پزشکی است که دارای ویژگی های ذیل باشد :

قرارگیری سلامت بیمار در اولویت نسبت به منافع مالی
توانایی لازم جهت تشخیص و انتخاب بهترین روش درمانی
آشنایی با جدیدترین تکنیک های درمانی
پیگیر وضعیت بیمار
و غیره

خدماتی که بهترین دکتر متخصص پوست انجام می دهد :
تزریق بوتاکس

یکی از روش های جوانسازی پوست به منظور رفع چین و چروک ها ، تزریق بوتاکس می باشد ؛ در این روش پس از تزریق بوتاکس به ماهیچه های مورد نظر ، ماهیچه به طور موقت فلج شده و بدین ترتیب چین و چروک ها از بین می روند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تزریق بوتاکس ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

دکتر احسان امیدیان ، بهترین متخصص بوتاکس در اهواز دارای تجربیات و نمونه کارهای بسیاری در این زمینه می باشند.
رفع جای اسکار و بخیه با لیزر

امروزه ؛ با توجه به پیشرفت روز افرون علم پزشکی و با کمک فناوری های متفاوت ، به راحتی می توان از شر هر گونه اسکار بر روی پوست ، راحت شد ؛ از بهترین روش های درمانی بدین منظور ، باید به لیزر co2 اشاره کنیم.

لیزر co2 ، به عنوان یکی از بهترین و قویترین لیزرها ، با نفوذ به عمق پوست به رفع اسکارهای عمیق می پردازد.
رفع خال و کک و مک

کک و مک ها ، به صورت لکه های قهوه ای رنگ کوچک ، خود را بر روی پوست صورت ، سینه ، بازو و دست ها نشان می دهند و باعث نارضایتی افراد می گردند ؛ در حال حاضر ، بهترین روش جهت رفع کک و مک و همچنین خال های پوستی ، انجام لیزر می باشد.

متخصص پوست در کیانپارس
آر اف سوزنی

آر اف سوزنی یا آر اف فرکشنال ، در سرتاسر جهان جزء به روزترین و همچنین بهترین روش های جوانسازی پوست ، به شمار می آید.

آر اف سوزنی ، تلفیقی از روش میکرونیدلینگ و آر اف می باشد ؛ در این روش ، انرژی از طریق سوزن های ریز به عمق پوست ، فرستاده شده و با ایجاد گرما در لایه های زیرین پوست ، موجب افزایش میزان تولید الاستین و کلاژن شده و بدین ترتیب جوانسازی ، رخ می دهد.

به کمک این روش ، می توان به رفع بسیاری از مشکلات پوستی ، پرداخت و موجب لیفت صورت ، رفع اسکار آکنه ، کاهش چین و چروک های پوستی ، درمان لک و از این قبیل موارد شد.
پی آر پی

منظور از پی آر پی ، همان پلاسمای غنی از پلاکت می باشد که از طریق خون تازه و لخته نشده افراد ، تهیه می گردد و علاوه بر جوانسازی ، کاربردهای فراوانی در حوزه پزشکی ؛ از جمله ارتوپدی دارد.

لازم به ذکر است ؛ این روش تاثیر به سزایی در درمان ریزش مو و همچنین تقویت آن نیز دارد.
اشتراک گذاری این پست