16 دسامبر 2020
دسامبر 16, 2020

لیپوماتیک و زایمان

0 Comment

لیپوماتیک و زایمان

یکی از موضوعاتی که سوالات بسیار زیادی در مورد آن مطرح می شود ، لیپوماتیک و زایمان است. بسیاری از افراد تصور می کنند پس از انجام عمل لیپوماتیک ، قادر به باردار شدن نیستند. در واقع آنها بر این باورند که شکم شان بعد از تخلیه چربی قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

قبل از اینکه در مورد ليپوماتیک و زايمان صحبت کنیم بهتر است ابتدا افراد را با عملکرد لیپوماتیک آشنا گردانیم.

عملکرد لیپوماتیک :
دستگاه لیپوماتیک با استفاده از شکاف کوچکی که در ناحیه ای از بدن ایجاد می نماید ، وارد آن قسمت می شود. با ارتعاش و ایجاد لرزش آنها ، در چربی ها ، تحرک سریع ایجاد می کند. چربی ها در اثر تحرکات سریع خورد می شوند و از بدن تخلیه می گردند.

آنچه که یک بانو در مورد لیپوماتیک و زایمان لازم است بداند این است که پس از انجام لیپوماتیک ، علاوه بر آن که چاقی خود را در قسمت شکم و پهلو از بین می برد بلکه به آسانی نیز می تواند باردار شود و زایمان طبیعی داشته باشد.

نکته قابل توجهی در ليپوماتیک و زایمان این است که درعمل لیپوماتیک ، چربی های که در ناحیه احشاء ( روده ، معده و … ) و داخل شکم وجود دارند ، تحت هیچ گونه دستکاری قرار نمی گیرند. در لاغری با روش لیپوماتیک ، تنها چربی های زیر پوست تخلیه می گردند. در نتیجه هیچ ارتباطی میان عضلات شکم و لگن نیست.

مزیت های استفاده از لیپوماتیک :
در لیپوماتیک ، نیاز به بیهوشی بیمار نیست. یک جراحی به روش بدون برش ناحیه است. از بخیه های طولی استفاده نمی شود.
لیپوماتیک دارای ویژگی لیفت پوست است. یعنی پوست بیمار بعد از لیپوماتیک ، افتاده یا شل نمی شود. لازم است بگوییم که کاهش وزن تا مدت طولانی پایدار می باشد.
ليپوماتیک هیچ گونه آسیب و ضرری برای بدن ندارد و بانوان بعد از آن بدون هیچ مشکلی قادر به باردار شدن و زایمان راحت هستند.
لیپوماتیک و زایمان به سادگی امکان پذیر خواهد بود. خانم ها تقریبا شش ماه پس از انجام لیپوماتیک ، می تواند برای بارداری اقدام نمایند . پس از لیپوماتیک ، احتمال بی نظمی ( تاخیر و یا تسریع ) در روند قاعدگی بانوان وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.