16 دسامبر 2020
دسامبر 16, 2020

لیفت ابرو با نخ

0 Comment

روش لیفت ابرو با نخ

هدف از انجام روش لیفت ابرو با نخ که برخی از آن به عنوان لیفت پیشانی یاد می کنند بالا کشیدن ابرو و ایجاد ظاهری زیباتر و جوانتر برای افراد می باشد. با انجام این روش نه تنها ابروها بالا کشیده می شوند بلکه چروک های موجود در پیشانی نیز تا حد زیادی برطرف می شوند. ( جوانسازی پوست در اصفهان )

دلایل افتادگی ابرو چیست؟
ابروهای برخی از افراد به طور مادرزادی و به دلیل مسائل ژنتیکی افتاده است اما ابروهای برخی دیگر به مرور زمان و با افزایش سن افتاده می شود؛ پوست با افزایش سن شل شده و حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد که این امر در نهایت منجر به افزایش میزان چین و چروک های صورت شده، به پوست حالت عصبانی و خسته داده و موجب کاهش جذابیت ظاهری افراد می شود.

کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ چه کسانی هستند؟
با وجود اینکه این روش برای همه افرادی که از نظر روحی و جسمی در شرایط مطلوبی قرار دارند مناسب است ولی برای اشخاصی با سنین بین ۳۰ تا ۵۰ سال که ابروهای افتاده داشته و پوست شان شل و افتاده است مناسب تر از سایر افراد می باشد.

لیفت با نخ به افرادی با شرایط ذیل پیشنهاد نمی شود:

اشخاصی که میزان چربی پوست آن ها خیلی کم است.
افرادی که پوست آن ها خیلی نازک می باشد.
اشخاصی که پوست زاویه فکی آن ها حالت کیسه ای دارد.
لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟
برای بالا بردن ابروها می توان از روش جراحی یا لیفت با نخ بهره گرفت. امروزه افراد به دلیل مزایای بی شمار لیفت ابرو با نخ از این روش برای بالا بردن ابروهای شان استفاده می کنند. از جمله مزایای روش لیفت با نخ می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

ایمن و غیرتهاجمی بودن
مقرون به صرفه بودن
عدم نیاز به بیهوشی
کوتاه بودن دوره نقاهت و غیره.
در طرف مقابل برای جراحی لیفت ابرو نیاز به بیهوش کردن فرد، استفاده از چاقوی جراحی و ایجاد برش بر روی پوست بوده و همچنین هزینه زیادی به همراه دارد به همین دلیل افراد روش لیفت با نخ را به روش جراحی ارجح دانسته و بیشتر خواستار انجام این روش جوانسازی پوست می باشند.

پزشک برای انجام روش ليفت ابرو با نخ ابتدا موضع مورد نظر را از هرگونه آلودگی و لوازم آرایشی پاک نموده و سپس نخ های مخصوص را به وسیله سوزنی بسیار ریز و ظریف در زیر پوست جایگذاری می نماید.