08 مارس 2021
مارس 8, 2021

روشن سازی واژن

0 Comment

روشن سازی واژن

روشن سازی واژن : به طور کلی رنگ پوست اندام جنسی یا در واقع ناحیه تناسلی در قیاس با رنگ پوست دیگر اندام های بدن کمی تیره تر است ، اما عوامل متعددی از جمله ژنتیک ، افزایش سن ، تراشیدن موهای زائد با تیغ اصلاح ، زایمان های متعدد ، پوشیدن لباس زیر تنگ ، برخی تغییرات هورمونی و غیره می توانند این موضوع را تشدید کرده و از اعتماد به نفس فرد بکاهند. ( جوانسازی واژن )

رفع تیرگی ناحیه تناسلی ، یکی از دغدغه های اکثر بانوان به شمار می رود و از این رو همواره به دنبال راهی جهت روشن سازي واژن می باشند ؛ چرا که با انجام آن نه تنها اعتماد به نفس از دست رفته خویش را باز خواهند یافت ، بلکه به این ترتیب رضایت جنسی خود و شریک جنسی شان را نیز فراهم خواهند آورد.
روش های روشن سازی واژن

لازم به ذکر است که به منظور روشن سازي واژن راهکارهای متعددی وجود دارد و جهت انجام آن حتما باید به یک پزشک متخصص زنان مجرب و کارآزموده مراجعه نمود.

لیزر و کربوکسی تراپی از موثرترین و ایمن ترین روش های روشن سازی واژن به شمار می روند که باید تحت نظر جراح و متخصص زنان ، صورت پذیرند.

دکتر زهرا سیفی جراح زیبایی زنان و بهترین متخصص زنان تهران ؛ در مورد روشن سازيی واژن یا سفید کردن ناحیه تناسلی خانم ها ، چنین عنوان داشتند:

روشن سازي واژن باید با استفاده از چند روش انجام شود تا به بهترین نتایج برای متقاضیان این عمل بیانجامد.

این روش ها ؛ شامل استفاده از لیزر Co2، رادیوفرکوئنسی یا RF ، استفاده از کربوکسی تراپی و استفاده از روش های درمانی دیگر است.

اما توجه داشته باشید ما قبل از این که این روش ها را بکار بگیریم ؛ ابتدا یک بررسی عمومی در مراجعین انجام می دهیم تا مطمئن شویم که تیرگی واژن ایشان ناشی از بیماری های عمومی نیست و بعد روش های مذکور را برای آنان توضیح خواهیم داد و مناسب ترین و کارآمدترین روش را برایشان پیشنهاد خواهیم نمود.

آیا امکان سفید کردن واژن با لیزر وجود دارد ؟

امروزه فناوری لیزر ، در بسیاری از اعمال جراحی اعم از درمانی و زیبایی کاربرد وسیعی یافته است و مورد استقبال فراوانی واقع شده است.

استفاده از این فناوری در جراحی های زیبایی زنان و اعمال جوانسازی واژن ؛ بانوان نظیر روشن سازی واژن نیز بسیار موثر واقع شده و نتایج مطلوبی به دنبال داشته است.

روشن سازی واژن با لیزر ، در واقع نوعی تکنیک ایمن و غیرتهاجمی می باشد که طی چند جلسه ( بسته به وضعیت فرد ) قابل انجام است و در اکثریت موارد ، رضایت خاطر بیماران را به دنبال دارد.

روشن سازی واژن
مزایای روشن سازی واژن با لیزر

فرد طی انجام آن دردی احساس نخواهد کرد.
به منظور انجام آن نیازی به بیهوشی نمی باشد.
مدت زمان باقی ماندن نتایج آن طولانی خواهد بود.

از آن جا که لیزر ، سبب تحریک کلاژن سازی شده و میزان تولید کلاژن و الاستین که پروتئین های جوان نگاهدارنده پوست هستند را نیز افزایش می دهد ؛ علاوه بر روشن سازي واژن ، به جوانسازی واژن نیز خواهد انجامید.
روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

پیشتر ؛ راجع به روشن سازی واژن با لیرز توضیحاتی ارائه نمودیم ، در ادامه مقاله برآنیم تا به اختصار به شرح روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی بپردازیم.

از کربوکسی تراپی ، می توان به عنوان یکی دیگر از روش های روشن سازی پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی بانوان اشاره نمود که مورد تایید سامان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) واقع شده و از ایمنی بالایی برخوردار است ؛ تا جایی که می توان اذعان داشت عوارضی به همراه ندارد.

لازم به ذکر است انتخاب هر یک از این روش ها ( لیزر یا کربوکسی تراپی ) ، جهت روشن سازي واژن و رفع تیرگی آن ؛ به نیاز بیمار ، علت به وجود آورنده تیرگی و تشخیص پزشک بستگی دارد.

در روشن سازي واژن با کربوکسی تراپی ، پزشک متخصص زنان ؛ با بهره وری از گاز CO2 و تزریق آن به زیر پوست اندام تناسلی بیمار ، همراه با ایجاد خراش هایی بسیار ظریف در سطح پوست این ناحیه ؛ بافت پوست را احیا و بازسازی می نماید.

روشن سازی واژن
تاثیر کربوکسی تراپی بر روشن سازی واژن

توجه داشته باشید که استفاده از کربوکسی تراپی در سفید کردن واژن ، تحت بی حسی موضعی انجام گرفته و نتایج خوشایندی در پی دارد.

ناگفته نماند کربوکسی تراپی علاوه بر روشن سازی پوست ناحیه تناسلی ؛ می تواند با بهبود گردش خون در بافت این ناحیه و تحریک تولید پروتئین های جوانساز پوست ، منجر به ایجاد الاستیسته شده و سبب جوانسازی بافت اندام تناسلی نیز گردد.

مطب خانم دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران ، مجهز به مدرن ترین دستگاه های لیزر و کربوکسی تراپی می باشد ؛ ایشان با بکارگیری جدیدترین متدهای روشن سازی ناحیه تناسلی ؛ دستیابی به یک اندام جنسی زیبا را برای بانوان گرامی تحقق بخشیده اند.

شما همراهان گرامی که به دنبال یافتن راهکاری اثربخش برای سفید کردن واژن می باشید ، می توانید به منظور دریافت پیشرفته ترین خدمات در حوزه کلیه اعمال زیبایی واژن ، به مطب دکتر سیفی مراجعه فرمایید.
آیا امکان روشن سازی واژن در دختران باکره وجود دارد ؟

بله ؛ سفید کردن واژن یا روشن سازی واژن ، بر روی بخش بیرونی اندام تناسلی متمرکز است و از این رو با پرده بکارت ارتباطی نداشته و آسیبی به آن وارد نخواهد ساخت ؛ لذا دختر خانم های باکره نیز می توانند از این روش بهره برده و مبادرت به انجام آن نمایند.
هزینه روشن سازی واژن چقدر است ؟

خانم هایی که قصد انجام روشن سازی واژن را دارند ؛ باید جهت اطلاع از هزینه این عمل ، به جراح و متخصص زنان مراجعه فرمایند.

پزشک جراح و متخصص زنان ، پس از بررسی های لازم و تعیین روش مورد نیاز برای متقاضی عمل ؛ هزینه آن را مشخص نموده و به اطلاع بیمار خواهد رسانید.