08 مارس 2021
مارس 8, 2021

درمان عفونت های زنان

0 Comment

بهترین روش درمان عفونت های زنان

درمان عفونت های زنان : بسیاری از بانوان ، در طول زندگی ممکن است بارها درگیر بیماری عفونت زنان یا واژینال ، که بسیار شایع نیز می باشد ، شوند ؛ لازم به ذکر است ، در صورت بی اعتنایی به درمان این بیماری به نظر ساده ، احتمال بروز مشکلات جدی تر در اثر آن ، در بانوان افزایش می یابد ؛ به همین علت به آن ها توصیه می گردد ، سریعا نسبت به درمان این بیماری ، اقدام کرده و پس از درمان ، از بروز مجدد آن جلوگیری نمایند. ( شورت الیاف نقره )

در ذیل ، می خواهیم شما را با روشی آشنا نماییم که علاوه بر درمان عفونت های زنان ، از عود مجدد آن نیز جلوگیری به عمل می آورد ؛ با ما همراه باشید.

احتمال بروز عفونت واژن در تمامی سنین وجود دارد ؛ اما بانوان بیشتر در سنین بارداری ، مستعد ابتلا به آن خواهند بود.
درمان عفونت های زنان

به طور کلی ، سه نوع عفونت واژن وجود دارد که عبارتند از : عفونت قارچی واژن ، عفونت باکتریایی واژن و تریکوموناس.

عفونت قارچی واژن

این نوع از عفونت های زنان ، بسیار رایج می باشد و در اثر رشد بیش از حد قارچ های کاندیدا ، بروز می یابد.

عفونت باکتریایی واژن

عفونت باکتریایی یا واژینوز باکتریال ، در اثر رشد بیش از حد باکتری های واژن بروز می یابد ؛ عفونت باکتریایی واژن ، متداول ترین نوع عفونت زنان در سنین باروری می باشد.

عفونت تریکوموناس واژینالیس

عفونت تریکوموناس واژینالیس ، در اثر رابطه جنسی منتقل می گردد. ( برقراری رابطه جنسی محافظت نشده با فرد مبتلا به انگل تریکوموناس واژینالیس منجر به بروز این عفونت می شود. )
علائم عفونت واژن چیست ؟

در برخی از بانوان مبتلا به عفونت واژن ، هیچ علائم و نشانه ای دیده نمی شود ؛ اما در بعضی دیگر مواردی ؛ از جمله تغییر در میزان ، بو و رنگ ترشحات واژن ، درد یا سوزش در حین ادرار ، خارش ، تورم ، درد در حین مقاربت ، خونریزی یا لکه بینی و از این قبیل موارد بروز می یابد.

لازم به ذکر است ، علائم عفونت واژن با توجه به علت بروز عفونت ، متفاوت می باشد.
چگونه می توان از بروز عفونت های زنان پیشگیری کرد ؟

با رعایت برخی از موارد که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، به راحتی می توان از ابتلا به عفونت واژن ، پیشگیری کرد.

رعایت بهداشت
استفاده از کاندوم در هنگام رابطه جنسی
استفاده از لباس زیر مناسب ( استفاده از لباس زیر مناسب ، دارای اهمیت به سزایی می باشد. )

درمان قطعی عفونت واژن

همانطور که می دانید ، یکی از دلایل اصلی بروز عفونت های زنان ، استفاده از لباس زیر نامناسب می باشد ؛ چرا که در لباس زیر نامناسب ، امکان عبور هوا نبوده و جاذب رطوبت می باشد ؛ بدین ترتیب ، ناحیه تناسلی بانوان به مکانی مناسب جهت رشد باکتری ها تبدیل می شود ؛ بنابراین با استفاده از لباس زیر مناسب ، می توان به راحتی از بروز عفونت های زنان ، جلوگیری کرد ؛ در ذیل ، شما را با لباس زیر بهداشتی بانوان دکتر مولر ، که مورد تایید اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان می باشد ، آشنا خواهیم کرد.
درمان عفونت های زنان با شورت الیاف نقره

در ذیل در ارتباط با درمان عفونت های زنانه با شورت نقره توضیح خواهیم داد :

شورت بهداشتی بانوان محصول دکتر مولر ، به علت استفاده از الیاف نقره در بافت آن ، دارای خواصی ؛ از جمله آنتی باکتریال ، ضد قارچ ، ضد میکروب ، ضد حساسیت و ضد بو می باشد ؛ که استفاده از آن ، علاوه بر درمان عفونت زنان یا واژینال ، از عود مجدد آن نیز جلوگیری می کند.

در حال حاضر ، بسیاری از متخصصان زنان به منظور درمان این بیماری در بانوان ، استفاده از این محصول را به آن ها تجویز می کنند و نتایج شگفت انگیزی را نیز مشاهده کرده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول ، می توانید به گالری ویدیو سایت مراجعه کرده و صحبت دکترهای زنان را در این باره گوش فرا دهید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شورت نقره ، می توانید به مقاله موجود در سایت مراجعه نمایید.
در آخر

پیشرفت روز افزون علم پزشکی ، موجب شده تا درمان عفونت های زنان به سادگی انجام گرفته و حتی از بروز آن ها نیز جلوگیری گردد ؛ یکی از بهترین راه های جلوگیری و همچنین درمان عفونت های زنان ، استفاده از شورت الیاف نقره می باشد.