09 مارس 2021
مارس 9, 2021

جراح پلاستیک تهران

0 Comment

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران : انجام تمامی اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی صورت و بدن توسط جراح پلاستیک انجام می پذیرد. در واقع فوق تخصص جراحی پلاستیک کسی است که با تکیه بر علم و مهارت خود می تواند افراد را به شکلی که متناسب و ایده آل است تغییر دهد.

همانطور که می دانید انجام عمل جراحی پلاستیک چه به منظور زیبایی باشد چه ترمیمی ، جزء تصمیمات بزرگ در زندگی محسوب می گردد ، چرا که تاثیرات آن در طول ادامه زندگی ، با فرد متقاضی همراه خواهد بود ؛ لذا کوچکترین خطا و اشتباه در آن می تواند صدمات جبران ناپذیر جسمی و روحی را به او وارد کند یا در صورت داشتن نتایج مطلوب ، موجب بالا رفتن سطح کیفی زندگی شخص می گردد. از این رو انتخاب جراح پلاستیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

جراح پلاستیک تهران
اعمالی که توسط جراح پلاستیک تهران انجام می پذیرد.

همانگونه که در فوق بیان شد ، جراح پلاستیک ، از طریق اعمال جراحی ، تغییراتی را در بدن یا صورت افراد ایجاد می نماید ؛ در ادامه به برخی از جراحی هایی که توسط جراحان پلاستیک انجام می شود ، اشاره خواهیم نمود :

اعمال جراحی زیبایی

پیکرتراشی
جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )
لیفت سینه ، بازو ، صورت ، باسن و غیره
پروتز سینه ، باسن ، گونه ، چانه و غیره
جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی )

پیکرتراشی

در حال حاضر ، اکثر افراد جامعه با چاقی های موضعی و اضافه وزن درگیر بوده و به منظور رفع آن ، از ورزش و رژیم های غذایی نتایج مطلوبی را دریافت نکرده اند ؛ از این رو روش پيکرتراشي ، در میان مردم بسیار رواج یافته و به علت دریافت نتایج مطلوب از آن ، محبوبیت بسیاری نیز یافته است.

پیکرتراشی ، یکی از روش های لاغری موضعی ، است که به رفع چربی های اضافی نواحی مختلف بدن می پردازد.

لازم به ذکر است ، تمامی روش های لاغری موضعی از جمله لیپوماتیک ، لیپوساکشن و از این قبیل موارد زیر مجموعه روش پيکرتراشی می باشند.
جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی بوده که از طریق حذف چربی و پوست اضافی نواحی میانی و تحتانی شکم ، به کوچک کردن آن می پردازد و بدین ترتیب افراد از تناسب اندام برخوردار می شوند.

جراحی زیبایی شکم ، مناسب کلیه افرادی است که تنها در ناحیه شکم با چربی و پوست اضافه مواجه هستند و با رژیم های غذایی و ورزش نتوانسته اند ، به نتایج دلخواه دست یابند.
جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح پلاستیک تهران

در حال حاضر ، عمل زیبایی بینی جزء محبوب ترین اعمال جراحی زیبایی محسوب می گردد و آمار تقاضای آن نیز روزانه در حال افزایش می باشد ؛ در حین انجام این عمل جراحی ، پزشک به رفع ایرادات ظاهری بینی پرداخته و فرم ظاهری بینی را نیز بهبود می بخشد.

 

 

 

برخلاف تصورات عامه مردم ، جراحی زیبایی بینی جراحی سخت و دردناک نمی باشد و بیماران پس از گذشت تقریبا 7 الی 10 روز از انجام آن ، می توانند به سرکار بازگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.
جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، جهت اصلاح عیوب و مشکلات به وجود آمده در اثر عوامل مختلف همچون افزایش سن ، ژنتیک ، عدم مراقبت های مورد نیاز ، عوامل محیطی و از این قبیل موارد در پلک بالا و پلک پایین ، انجام می گیرد و بدین ترتیب زیبایی از دست رفته چشم هایشان جبران شده و جذابیت آن ها باز می گردد.

بسیاری معتقد اند که پس از انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی ، چهره آن ها بین 5 الی 10 سال جوان تر شده و بدین ترتیب اعتماد به نفس آن ها افزایش می یابد.

اعمال جراحی ترمیمی

جراحی سرطان پوست
ترمیم شکاف لب و کام
جراحی های بازسازی گوش ، بینی و غیره
جراحی های بازسازی دست ، پا و اندام های دیگر

جراحی زیبایی بازو

هزاران نفر از زنان و مردان هر ساله جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی ، انجام می دهند ؛ بسیاری از آن ها تلاش زیادی برای کاهش مقادیر قابل توجهی از وزن خود را انجام داده اند و سپس ، مشاهده کرده اند که پوست کشیده بازوی فوقانی ، ران ها ، کمر ، صورت و سینه ها ، شل و افتاده شده است .

برخی از متقاضیان براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو ، خواهان جراحی کانتورینگ بدن می باشند ؛ چون آن ها می خواهند ، پوست شل و افتاده ای را که در اثر فرایند طبیعی بالا رفتن سن ایجاد شده است ، درمان کنند ؛ با بالا رفتن سن ، سطوح کمتری از پروتئین های مهم ؛ از قبیل کلاژن یا الاستین ، که از بافت های همبند پشتیبانی کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را ارتقا می دهند ، تولید می شود.

در صورت داشتن موارد زیر ، داوطلب خوبی برای جراحی زیبایی بازو به شمار می آیید :

به یک سبک زندگی سالم ، متعهد باشید .
نگرش مثبتی نسبت به جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی داشته باشید .
از نظر ذهنی و فیزیکی ، پایدار باشید .
نسبت به شلی پوست قسمت فوقانی بازو ، دغدغه داشته باشید .
خواهان سفت کردن پوست شل ناشی از کاهش وزن ، باشید .
دارای وزن بدن نرمال و ثابت باشید ، ولی احساس کنید بازوهای فوقانی شما ، افتاده است .
ایده منطقی درباره نتایج معکوس احتمالی ؛ از قبیل اسکارهای دائمی داشته باشید.

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی ، نتایج آنی و قابل ملاحظه ای را به وجود می آورد ؛ این یک تکنیک بی خطر و درمان موثر برای بازوهای فوقانی شل و آویزان در زنان و مردان می باشد .

 

جراح پلاستیک تهران
ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب

برای آنکه بتوانید یک جراح پلاستیک لایق را انتخاب کنید باید با ویژگی ها و خصوصیات جراح پلاستیک تهران آشنایی داشته باشید. در زیر ، این خصایص را بیان نموده ایم:

مسلما اولین چیزی که باید در انتخاب جراح پلاستیک مورد توجه قرار بگیرد ، مدارک و تخصص وی می باشد. بدیهی است که یک جراح پلاستیک حاذق ، از مدارکی درخشان در مراکز معتبر برخوردار است.
مدرک و تخصص ، به تنهایی نمی تواند قابلیت جراح پلاستیک را مشخص کند ؛ لذا مهارت و تجربه وی در زمینه های مختلف جراحی ، بسیار قابل فکر و بررسی می باشد.
مورد دیگری که باید به هنگام انتخاب جراح پلاستیک مد نظر داشته باشید ، استفاده او از تکنولوژی های نوین و روش های به روز دنیا می باشد. یک جراح پلاستیک زبده سعی می کند با پیشرفت علم هم مسیر بوده و تکنیک های جدید را در اعمال خود به کار گیرد.
داشتن یک روحیه صمیمی ، مهربان و البته صبور از خصیصه های اغلب جراحان و پزشکان برتر می باشد ؛ چرا که این موضوع از استرس های بیمار کاسته و می تواند با آرامش ، جواب سوالات خود را دریافت نماید.
حس مسئولیت پذیری و با وجدان بودن نیز از امتیازاتی است که جراحان و پزشکان خوب از آن بهرمند هستند. این افراد سلامتی بیمارانشان را در اولویت قرار داده و در صورت عدم آمادگی فرد برای عمل جراحی ، او را مصرف می نمایند.
نیاز است که جراح پلاستیک به عنوان متخصص زیبایی صورت و بدن ، نسبت به علوم زیبایی شناسی آگاهی داشته و بتواند بهترین تغییر را در اندام های بیمار به وجود آورد.

راه های یافتن جراح پلاستیک تهران

با توضیحاتی که در فوق ذکر شد ، نسبت به جراح پلاستیک تهران و ویژگی هایی که باید از آن بهرمند باشد آگاهی پیدا کردید ؛ در ادامه قصد داریم روش های پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب را نیز به شما نشان دهیم.

قدم اول برای یافتن یک جراح پلاستیک خوب این است که ابتدا لیست اسامی جراحان پلاستیک صاحب نام شهر خود را بدست آورید. برای انجام این کار می توانید در اینترنت و گوگل به جستجو پرداخته ( برای نمونه جستجو عبارت جراح پلاستیک تهران ) یا از طریق پرس و جو از دیگران به منظور خود دست یابید.
سپس می توانید با دیدن وبسایت های مربوط به هر یک ، از خدماتی که توسط ایشان ارائه می گردد باخبر شوید.
قدم بعدی دیدن نمونه کارهای آن ها در اینستاگرام و گالری تصاویر و حتی ویدیوهایی می باشد که توسط ایشان به اشتراک گذاشته شده است.
با پشت سر گذاشتن مراحل فوق انتخاب هایتان محدودتر خواهد شد و اقدام بعدی مراجعه به مطب جراحان پلاستیک منتخب می باشد. با این کار به دو مزیت دست خواهید یافت :

اول این که مراجعین و بیماران جراح پلاستیک مد نظر خود را از نزدیک ملاقات کرده و می توانید از تجربیات و میزان رضایت آن ها از عمل جراحی انجام شده ، اطلاعاتی کسب نمایید.
دوم این که می توانید با خود جراح صحبت کرده و ویژگی های بیان شده فوق را در او ارزیابی نمایید.

اشتراک گذاری این پست