16 دسامبر 2020
دسامبر 16, 2020

جراح بینی خوب

0 Comment

جراح بینی خوب

همانگونه که می دانید، جراحان و پزشکان بسیاری هستند که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند اما انتخاب جراح بینی خوب در میان این همه جراح کاری بسیار دشوار است، اما نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم تا بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.


عوامل بسیاری برای انتخاب صحیح جراح بینی وجود دارند که در ذیل به آن ها می پردازیم.

ابتدا باید جراحانی را لیست کنید که به محل سکونت شما عزیزان نزدیک هستند.
سپس جهت تحقیق به مطب آن ها مراجعه کنید.
درباره نحوه کار، تجربه ، تحصیلات جراحان با بیماران و پرسنل مطب یا کلینیک گفتگو کنید و اطلاعاتی به دست آورید.
سپس برای مشاهده نمونه کار ها به وب سایتشان مراجعه کنید.
در انتها یکی را انتخاب و برای داشتن یک جلسه مشاوره به مطب وی مراجعه کنید.
توصیه ما به شما عزیزانی که از ساکنین تهران هستند دکتر سید هادی حسینی نسب است که متخصص گوش و حلق و بینی و دارای تجربه های بسیار می باشند. برای مشاهده نمونه کار های دکتر حسینی نسب به گالری تصویر سایت و صفحه اینستاگرام مراجعه فرمایید.
جراح بینی خوب در تهران
اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید و به دنبال جراح بینی خوب در تهران می باشید ما به شما دکتر سید هادی حسینی نسب را معرفی می کنیم.

تحصیلات، تجربه، مهارت های بسیار دکتر حسینی نسب موجب شده تا افراد با اطمینان خاطر برای جراحی زیبایی بینی خود به ما مراجعه کنند.

شما نیز می توانید در صورت علاقه مندی به انجام این جراحی زیبایی با دکتر حسینی نسب با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.
عوارضی که در اثر عدم انتخاب جراح بینی خوب ممکن است پدید آیند :
کوچک شدن بینی ، بیش از حد طبیعی
عدم تقارن در حفره های بینی
سربالایی شدن بینی ، بیش از اندازه طبیعی
اختلالات تنفسی
جراحی بینی ترمیمی
در صورت عدم انتخاب جراح بینی خوب و با تجربه و بروز مشکلات فوق و نارضایتی از نتیجه جراحی بینی ، عموما شاهد آن هستیم که افراد پس از جراحی اولیه بینی جهت انجام جراحی بینی ترمیمی اقدام می کنند.

به طور کلی جراحی بینی از پیچیده ترین و دشوارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که تکرار آن این پیچیدگی را مضاعف می کند ، لذا هزینه جراحی بینی ترمیمی در مقایسه با جراحی بینی اولیه بیشتر است.

نکات ضروری در ارتباط با جراحی بینی ترمیمی
جهت انجام جراحی بینی ترمیمی حداقل باید یکسال صبر نمود تا تورم بینی در این بازه زمانی به خوبی رفع گردد و مشکلات به وجود آمده در بینی به طور کامل ملموس و قابل رویت باشد.

البته در پاره ای موارد و بسته به نظر جراح بینی ممکن است پیش از یکسال نسبت به انجام جراحی بینی ترمیمی اقدام شود.
روش های جراحی بینی
با توجه به محل برش جراحی بینی ، این جراحی به دو روش باز و بسته قابل انجام می باشد که هر یک از این تکنیک ها بر اساس تجربه و سلیقه جراح بینی انتخاب می شوند.

جراحی بینی باز : در جراحی بینی به روش باز ، جراح برش های مورد نظر را در پوست بخش میانی دو حفره بینی که کلوملا نامیده می شود ایجاد می نماید.
جراح پس از ایجاد برش در ناحیه کلوملا ، پوست بینی را از روی سطح بینی بلند می کند تا اصلاحات لازم را اعمال نماید.

قاعدتا در این روش از جراحی بینی ، میدان دید جراح وسیع خواهد بود و بروز عوارضی از قبیل غیرقرینگی بینی بسیار کاهش خواهد یافت.

جراحی بینی به روش باز برای جراحی بینی هایی که نیاز به عمال تغییرات وسیع دارند مانند جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی ترمیمی و غیره گزینه بسیار مناسبی می باشد.

جراحی بینی بسته : در جراحی بینی به روش بسته ، جراح برش های لازم را در داخل حفره های بینی ایجاد می نماید و به پوست میانی حفره های بینی ( کلوملا ) آسیبی وارد نمی شود.
در جراحی بینی بسته ، میدان دید جراح بسیار محدود می باشد ، لذا اعمال تغییرات پیچیده روی بینی نیز در این روش محدود خواهد شد ، گرچه در صورت انتخاب جراح بینی خوب و با تجربه که در زمینه جراحی بینی به روش بسته دارای تبحر کافی باشد انجام جراحی بینی به این روش به سهولت ممکن خواهد بود.

اما به طور کلی جراحی بینی به روش بسته بیشتر مناسب اشخاصی است که دچار ایرادات جزئی در بینی خود می باشند.

از مزایای جراحی بینی بسته می توان به تورم و کبودی خفیف ، باقی نماندن جای بخیه و اسکار و دوران نقاهت کوتاه پس از عمل اشاره نمود.