09 مارس 2021
مارس 9, 2021

جراح بینی بندرعباس

0 Comment

بهترین جراح بینی بندرعباس کیست ؟

جراح بینی بندرعباس : امروزه رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی از عمل های بسیار رایج میان مردم بوده و افراد زیادی تمایل به انجام آن دارند. به طبع زمانی که در یک موضوع تقاضا زیاد شود ، به نسبت عرضه نیز افزایش می یابد. به همین دلیل جراحان و پزشکان زیادی به تخصص گوش و حلق و بینی روی آورده اند. در واقع در مقایسه با گذشته تعدد جراحان بینی بسیار افزایش یافته و به همین خاطر افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی برای انتخاب جراح بینی خود باید دقت بیشتری داشته باشند.

آنچه پیداست جراحی بینی از عمل های فوری و ضروری نیست که به تعویق افتادن آن سلامت انسان را به خطر بیاندازد. بنابراین همه افراد از وقت کافی برای انتخاب جراح بینی خوب برخوردار می باشند.

جراح بینی بندرعباس
نحوه انتخاب جراح بینی بندرعباس

در ابتدای امر می توانید در گوگل عبارت بهترین جراحان بینی بندرعباس را جستجو بفرمایید.
پس از تهیه لیستی از اسامی جراحان بینی بندرعباس ، به سایت هریک مراجعه کرده و میزان تحصیلات و رزومه کاری ایشان را مورد بررسی قرار دهید.
مشاهده نمونه کار های پزشک یکی از عواملی است که به شما کمک بسیاری در شناخت میزان مهارت جراح بینی می کند. بنابراین حتما به صورت حضوری یا از طریق مراجعه به صفحات مجازی پزشک به مشاهده نمونه کار های جراح بینی بپردازید.
با مراجعه حضوری به مطب می توانید با بیمارانی که طی چند روز یا چند ماه اخیر جراحی انجام داده اند و برای معاینه مجدد به مطب مراجعه کرده اند ، هم صحبت شوید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

خانم دکتر فائقه بنار ، بهترین جراح بینی بندرعباس و متخصص گوش و حلق و بینی ، با داشتن مهارتی بالا و نمونه کار های زیبا ، بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده نمونه کار های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر همین سایت مراجعه بفرمایید.
ویژگی های بهترین جراح بینی

یک جراح بینی خوب به انجام انواع مدل های جراحی بینی مسلط است و نتایج زیبا و ایده آلی را برای بیماران خود به ارمغان می آورد.
ایشان با صبر و شکیبایی و برخورداری از اخلاق خوش ، به کلیه سوالات بیماران پاسخ گو بوده و آن ها را راهنمایی می کند.
یک جراح بینی خوب با وجدان بوده و منافع مالی خود را در درجه آخر قرار می دهد. در واقع اولویت اول خود را سلامت و رضایت بیمار قرار می دهد.
در برخی موارد شاهد آن هستیم که بیمار علی رغم برخورداری از بینی زیبا ، دچار مشکل تنفسی است. اما یک جراح باتجربه به تنفس بیمار نیز توجه می کند.
جراحان بینی باید بیماران خود را در جریان اقدامات قبل و مراقبت های بعد از عمل بینی قرار دهند تا افراد با رعایت آن ها دوران نقاهت کوتاه و راحت تری را تجربه کنند.
جراح بینی از علم زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته و با در نظر گرفتن آن ، ظاهر بینی را متناسب با سایر اعضای صورت شکل می دهد.
جراح بینی می تواند نتیجه نهایی را تصور کند و بیمار را به صورت حدودی از آن مطلع سازد. با این کار بیمار با خیال راحت تر اقدام به جراحی خواهد کرد.
جراح بینی متبحر می تواند بیمارانی که انتظار نامعقولی دارند را متقاعد سازد.
یک جراح بینی خوب می تواند اعتماد بیمار را جلب کند و به ایشان این اطمینان را بدهد که نتیجه حراحی بسیار زیبا خواهد شد.

جراح بینی بندرعباس

جراح بینی بندرعباس

اهداف جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی را می توان با دو هدف زیبایی و درمانی انجام داد. در جراحی درمانی ایراداتی ؛ همچون تنفس بیمار برطرف می شوند ( مشکلات عملکردی ) و در جراحی زیبایی بینی ایراداتی نظیر قوز یا افتادگی بینی رفع خواهند شد. ( مشکلات ظاهری )

معمولا مشکلات عملکردی و ظاهری طی یک عمل جراحی و به صورت همزمان برطرف می شوند. لازم به ذکر است بیمه هزینه بخش درمانی بینی را متقبل خواهد شد.
هزینه جراحی بینی

برای محاسبه قیمت جراحی بینی ، ابتدا باید بیمار تحت معاینه قرار بگیرد و پس از معاینه و بررسی میزان ایرادات بینی قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد.
جراحی بینی با لیزر

توجه داشته باشید که جراحی بینی با لیزر تنها جنبه تبلیغاتی داشته و از نظر علمی صحت ندارد. در واقع لیزر هنوز قادر به ایجاد برش به روی ساختار و بافت بینی نیست. انجام عمل جراحی و ایجاد برش تنها راه ایجاد تغییر در ساختمان بینی می باشد.
اشتراک گذاری این پست