10 دسامبر 2020
دسامبر 10, 2020

جراحی بینی گوشتی

0 Comment

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی : جراحی بینی از متداول ترین اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود که روزانه بر میزان محبوبیت آن در میان اقشار مختلف جامعه افزوده شده و شمار متقاضیان آن رو به افزایش است.

حال آن که در بین افراد زیباجو که تصمصیم به انجام عمل بینی دارند ، غالبا این طور تصور می شود که شانس موفقیت جراحی بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی استخوانی کمتر بوده و امکان بازگشت نتایج آن وجود دارد.

در صورتی که دارای بينی گوشتی هستید و این پرسش ها ذهن تان را درگیر کرده است و به دلیل ترس از عدم حصول نتایج موفقیت آمیز از جراحی بينی نسبت به انجام آن مردد هستید ، پیشنهاد می کنیم مقاله پیش رو را مطالعه بفرمایید.

خصوصیات ظاهری بینی گوشتی

بينی های گوشتی ، پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف دارند ؛ در قسمت نوک این نوع از بینی ها غدد چربی فراوانی وجود دارد.

همچنین نوک بينی های گوشتی ، غالبا پهن و بزرگ بوده و گاها با افتادگی نیز همراه است.

نمونه کارهای جراحی بینی دکتر سید رضا رفیع بهترین جراح بینی تهران

 

آیا عمل بینی گوشتی موفقیت آمیز است ؟

در حال حاضر بر اساس پیشرفت چشمگیری که در حوزه جراحی بینی اتفاق افتاده ؛ باید اشاره داشت که جراحي بيني گوشتي ، مشروط به این که انجام آن به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق و کاردان محول شده و اصول جراحی بینی در آن لحاظ شود ؛ دیگر یک ریسک به حساب نیامده و به نتایج قابل قبولی منتج خواهد شد.

آیا نتیجه جراحی بینی گوشتی باز خواهد گشت ؟

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در جراحی بینی گوشتی ، ریسک بازگشت پذیری بینی به فرم سابق خود می باشد.

اگر چه در گذشته این دغدغه انکار ناپذیر بوده و هیچ تضمینی برای عدم بازگشت نتیجه جراحی بینی های گوشتی وجود نداشت.

باید خاطر نشان نمود که امروزه به منظور جراحی بينی های گوشتی از تکنیک ها و شیوه های جدید جراحی بينی استفاده می شود ، از این رو امکان حصول نتایج موفقیت آمیز از این عمل جراحی افزایش یافته و احتمال بازگشت پذیری نتایج آن به حداقل ممکن و تقریبا به صفر رسیده است.

 

آیا مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی متفاوت است ؟

بله ؛ جراحی بينی گوشتی به مراتب حساس تر و پیچیده تر از جراحی بينی استخوانی می باشد ، در نتیجه نیازمند مراقبت بیشتری خواهد بود.

توجه داشته باشید که ورم ناشی از جراحی در بينی های گوشتی ، شدیدتر از تورم بينی های استخوانی بوده و گاهاً جراح معالج جهت تسریع روند کاهش تورم بینی ، تزریق کورتون را برای فرد تجویز می نماید.

لذا به طور کلی افرادی که از بينی گوشتی برخوردارند ، نسبت به افرادی که دارای بينی استخوانی هستند ؛ باید مدت زمان طولانی تری جهت دیدن نتیجه نهایی جراحی بينی صبر کنند.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

احتمالا بسیاری از شما مطالبی در رابطه با انجام جراحی بینی با لیزر شنیده اید اما باید بگوییم هیچ از کدام از این مطالب صحت علمی ندارد و تنها جهت جلب توجه و تبلیغات در سایت های گوناگون نوشته می شود ؛ تنها کاربرد لیزر در جراحی زیبایی بینی ، رفع جای اسکار ناشی از برش های عمل زیبایی بینی می باشد.

 

عمل بینی گوشتی فانتزی

نمی توان در بينی های گوشتی به علت ویژگی های منحصر به فردشان تغییرات زیادی را اعمال کرد از این رو این نوع از بينی ها گزینه مناسبی جهت انجام جراحی بینی فانتزی نمی باشند و انجام جراحی بينی طبيعی بهترین گزینه برای آن ها است.

هزینه عمل بینی

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی ، متقاضی جراحی بینی باید حضورا به مطب جراح پلاستیک بینی مراجعه کرده و تحت معاینه و بررسی قرار گیرد.