09 مارس 2021
مارس 9, 2021

تخفیفات سفر با طعم بهار

0 Comment

تخفیفات سفر با طعم بهار

بهار است و زیبایی‌ها در همه جا دو چندان شده است، در این فصل زیبا، سفر کردن را فراموش نکنید چرا که با سفر در بهار آن هم با تخفیف به طور ملموس‌تری بهار را حس خواهید کرد. چه شهرهایی در بهار زیباترند؟ کدام شهرها را فقط باید در بهار دید؟


از میان شهرهای ایران زیبایمان اگر بخواهیم اولویت بندی کنیم باید اول از شیراز که روح و قلب تپنده ایران است دیدن کنید. بهترین زمان برای سفر به شیراز اردیبهشت ماه است، حتی در تقویم هم در نیمه اردیبهشت یعنی روز پانزدهم اردیبهشت را روز شیراز نامیده‌اند.

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور کیش

دومین شهری که در این فصل از سال بهترین آب و هوا و طبیعت را دارد جزیره زیبای کیش در خلیج همیشگی فارس در جنوب کشور است. جزیره کیش بیشترین تعداد گردشگر را در فصل بهار دارد.

 

توصیه می‌کنیم دیدن کیش را از دست ندهید که زیبایی شهر، سکوت و آرامش و طبیعت بی‌نظیرش شما را مبهوت خود می‌کند. در سفرتان به جزیره با تور ارزان کیش می‎توانید تمام هزینه‌های سفر را کاهش دهید. در حاشیه خلیج فارس در آن سمت مرز ایران شهر دبی هم در این فصل دیدنی است. در فصل بهار و به خصوص فروردین و اردیبهشت خبری از گرمای طاقت فرسای دبی نیست و می‎توان یک سفر لذت بخش و تمام عیار را تجربه کرد. کاهش هزینه‌های سفر به دبی هم با تور ارزان دبی امکان‌پذیر است.

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور دبی

برای کسانی که قصد سفر به ترکیه را دارند، فصل بهار بهترین فرصت است. می‌توانید انواع تفریحات آبی را تجربه کنید، از خرید در مراکز تجاری‌ لذت ببرید. گشت و گذار در شهر و بازدید از اماکن تاریخی و توریستی در هوای بهاری بسیار دلچسب است، اگر نگران هزینه های سفر هستید، باید بدانید که با تور ارزان استانبول می‌توانید یک سفر خارجی و لوکس اما ارزان و اقتصادی را تجربه کنید.

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور استانبول

سفر به مشهد مقدس با کمترین قیمت در بهترین فصل از سال:
چاپ، تبلیغات و عکاسی,تبلیغات

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور مشهد

در روزهای خوب بهار به سر می‌بریم روزهایی که هر صبحش با صدای دلنشین پرندگان شروع می‌شود و بوی گل ها به مشام می‌رسد. در این روزها سفر کردن را فراموش نکنید چرا که سفر در بهار جانی تازه را در شما احیاء می‌کند.
ماسک سلامت فیلتردار با قابلیت تعویض
با هواپیما هم میشه ارزون سفر کرد!

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور ارزان مشهد

مقصد مورد نظر بارگاه ملکوتی و زیبای ضامن آهو است. مانلی پرواز قصد دارد در این سفر که مملوء از عطر گل های بهاری و هوای مطبوع و لحظه های ناب خواهد بود، سفر به مشهد را در ذهنتان تا به ابد ثبت کند. آفرهای ویژه و تخفیف های تور مشهد در این ماه را از دست ندهید. با کمترین قیمت ممکن هوایی به مشهد سفر کنید. بی دغدغه، راحت و آسان می‌توانید بهار را در مشهد هم به خوبی حس کنید. شهر بزرگ مشهد روستاهای بسیار زیبا و طبیعتی دلنشین دارد که در بهار واقعا زیباتر و سرسبزتر خواهد بود، پیشنهاد می‌کنیم در سفرتان به استان خراسان حتما از این روستاها دیدن کنید و طبیعت زیبا و وصف ناپذیر آنها را از نزدیک لمس کنید.

 

تور مسافرتی بهار,تخفیف تور گردشگری,تور مسافرتی

نگران هزینه‌های سفر نباشید چرا که با تور ارزان مشهد می‎توانید هزینه‌ها را کاهش دهید و بسیار اقتصادی سفر کنید، البته باید بدانید که در این ارزان سفر کردن، نه از کیفیت و نه از خدمات سفر کاسته نمی‎شود و شما چه زمینی به مشهد سفر کنید و چه با تور هوایی مشهد سفر کنید، تمام خدمات را با کیفیت عالی دریافت خواهید کرد. مانلی پرواز با ارائه ارزان ترین و با کیفیت ترین تورهای مشهد خاطرات سفر را در ذهنتان هک می‌کند.