09 مارس 2021
مارس 9, 2021

بهترین چشم پزشکی کرج

0 Comment

معرفی بهترین چشم پزشکی کرج

کلینیک چشم پزشکی نورنگاه ، بهترین چشم پزشکی کرج ، یکی از مجهزترین کلینیک های فوق تخصصی و جراحی چشم می باشد که بهترین و حاذق ترین چشم پزشکان را گردهم آورده است ؛ کلینیک نور نگاه ، به علت عدم بروز خطا و دستیابی به بهترین نتایج به عنوان بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج ، شناخته شده است. ( چشم پزشکی کرج )

بهترین چشم پزشکی کرج

خدمات بسیاری در چشم پزشکی کرج کلینیک نور نگاه ، ارائه می شود که در ذیل ، به برخی از آن ها اشاره شده است ؛ با ما همراه باشید.

افتادگی پلک
افتادگی ابرو
درمان پیرچشمی با لیزر اگزایمر
جراحی ترمیمی
جراحی زیبایی
بررسی میدان بینایی
اصلاح عیوب انکساری با جدیدترین دستگاه روز دنیا
تصویر برداری قرنیه
آنژیوگرافی
جراحی آب مروارید با روش مدرن
ساخت عینک در کمتر از پنج دقیقه
جراحی چشم
آب سیاه
اولتراسونوگرافی
کاشت لنزهای داخل چشمی
لیزر درمانی چشم
پیوند قرنیه
جراحی شبکیه و ویترکتومی
جراحی مجاری اشک
انحراف های چشمی

درمان پیرچشمی با لیزر اگزایمر

درمان پیرچشمی از طریق لیزر اگزایمر ، بهترین نتایج را به همراه دارد ، چرا که بسیار دقیق است ؛ در حین این جراحی با استفاده از لیزر ، سطح قرنیه تراش داده می شود و با انحنای بیشتر آن ، منجر به تمرکز بیشتر نور می گردد ؛ در نهایت ، با قرارگیری لنز تماسی بر روی سطح قرنیه ، پیرچشمی اصلاح می گردد.

همانطور که گفته شد ، درمان پیرچشمی با استفاده از لیزر اگزایمر ، توسط جراح چیره دست و ماهر در کوتاه ترین زمان و با دریافت بهترین نتایج ، همراه خواهد بود.

دوران نقاهت این روش ، بسیار کوتاه بوده و افراد پس از گذشت یک الی دو روز می توانند به انجام امور و فعالیت های شخصی خود بپردازند.
آب سیاه

آب سیاه یا گلوکوم ، با افزایش مایع درون چشم همراه می باشد که عامل اصلی ، نابینایی است ؛ در ابتدا ، پزشک از طریق تجویز دارو به درمان این بیماری ، می پردازد و در صورت عدم دریافت نتایج مطلوب ، اقدام به درمان از طریق لیزر یا جراحی می کند.
اشتراک گذاری این پست