معرفی بهترین مرکز سونوگرافی تهران

مرکز تصویر برداری دیجیتال مهر ایرانیان ، بهترین مرکز سونوگرافی تهران بوده و دارای کادر مجرب و تجهیزات دقیق و مدرن می باشد. همانطور که ذکر شد ؛ مرکز سونوگرافی مهر ایرانیان ، بهترین پزشکان را گرد هم آورده و آن ها با صبر و حوصله ، مشغول خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز ، هستند. ( سونوگرافی پانکراس )

بهترین مرکز سونوگرافی تهران

در زمان انجام سونوگرافی در این مرکز ، احتمال بروز خطا نزدیک به صفر است ؛ زیرا ، دستگاه های مجهز و نوین موجود در آنجا ، کار خود را به بهترین نحو ، در کمترین زمان انجام می دهند.

همانطور که متوجه شدید ؛ انتخاب بهترین مرکز سونوگرافی ، بسیار حائز اهمیت است ؛ زیرا ، در تشخیص و درمان بیماری ها تاثیر به سزایی دارد ؛ بنابراین به شما عزیزان توصیه می شود ، به بهترین مرکز سونوگرافی مراجعه نمایید.
سونوگرافی چیست ؟

با استفاده از سونوگرافی که روشی غیر تهاجمی و ایمن است ، می توان تصاویری از درون بدن تهیه کرده و بدین ترتیب ، به بررسی و تشخیص برخی از بیماری ها پرداخت ؛ برخی از کاربرد سونوگرافی ، عبارت اند از :

تهیه عکس و همچنین بررسی وضعیت جنین
تشخیص بیماری های قلبی
تشخیص علت درد ، تورم و عفونت اندام مورد نظر
و از این قبیل موارد

یکی از نکات بسیار مهم در ارتباط با سونوگرافی ، در این باره می باشد که در این تکنولوژی ، از تابش یونیزه استفاده نمی شود ؛ همچنین ، پیش از انجام آن ، نیاز به رعایت مراقبت های خاص نبوده و تنها ، مستلزم رعایت دستورالعمل هایی ساده است.
خدمات بهترین مرکز سونوگرافی تهران

در مرکز سونوگرافی مهر ایرانیان ؛ انواع سونوگرافی هایی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، انجام خواهد شد.

سونوگرافی چهار بعدی
سونوگرافی سه بعدی
سونوگرافی آنومالی
سونوگرافی واژینال
سونوگرافی رحم
سونوگرافی داپلر
سونوگرافی پانکراس
سونوگرافی سینه
سونوگرافی دوران بارداری
سونوگرافی تعیین جنسیت
سونوگرافی کبد
NTسونوگرافی
و غیره

سونوگرافی NT چیست ؟

سونوگرافی NT یا ( nuchal thickness ) ، ضخامت مایع پشت گردن جنین را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که ضخامت این مایع ، افزایش یافته باشد ؛ نشانگر برخی از بیماری های کروموزومی در جنین می باشد .
سونوگرافی داپلر چیست ؟

سونوگرافی داپلر ، سونوگرافی رنگی بوده که به بررسی وضعیت عروق می پردازد ( جریان خون در اندام های متفاوت بدن را نشان می دهد. )

این نوع از سونوگرافی در دوران بارداری نیز به منظور اطمینان از سلامت جنین ، انجام می شود.