08 مارس 2021
مارس 8, 2021

بهترین جراح بینی شیراز

0 Comment

بهترین جراح بینی شیراز کیست ؟

بهترین جراح بینی شیراز : دکتر دنیا کرمی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و یکی از بهترین جراحان بینی هستند که سالیان زیادی است در این زمینه فعالیت دارند ، از این رو دارای تجربه و مهارت بسیاری می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ، مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

لازم به تذکر است ؛ نتیجه دریافتی از جراحی زیبایی بینی ، با توجه به پارامترهای بسیاری ؛ همانند سن ، پوست ، آناتومی بینی و از این قبیل موارد متغیر می باشد ؛ اما علاوه بر این موارد ، باید به دو عاملی که تاثیر به سزایی در نتیجه عمل بینی دارند ، اشاره کنیم ؛ آن ها عبارت اند از :

رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
جراح بینی

طبق مطالب فوق ، در قدم اول به کسانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می شود در انتخاب جراح بینی ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند و سپس از آنان خواسته می شود ، جهت کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، نسبت به رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن توجه نشان داده و سهل انگاری نکنند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی ، به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی شیراز
جراحی بینی با لیزر

احتمالا شما هم مطالب بسیاری در ارتباط با جراحی بینی با لیزر ، دیده و شنیده اید ؛ از این رو جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان ، تصمیم گرفتیم توضیح مختصری در این رابطه دهیم.

علی رغم پیشرفت روزافزون لیزر در حوزه پزشکی ، این تکنولوژی تا به امروز ، قادر به انجام جراحی بینی نبوده است ؛ چرا که توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی استخوان و غضروف بینی ، را ندارد ؛ بنابراین ، تمامی مطالب موجود در ارتباط با جراحی بینی با لیزر ، به هیچ عنوان جنبه علمی نداشته و صرفا جهت تبلیغات است.

لازم به ذکر است ، تنها کاربرد لیزر در جراحی بینی ، رفع اسکار ناشی از عمل زیبایی بینی است.
بهترین سن جراحی بینی

لازم به ذکر است ، افراد زیباجویی که تمایل به انجام عمل زیبایی بینی دارند ، باید پس از اتمام سن بلوغ ، زمانی که رشد بینی متوقف می گردد ؛ اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی نمایند ؛ چرا که امکان عمل بینی پیش از اتمام رشد بینی ، وجود نخواهد داشت.

 

در ذیل ، به یکی دیگر از دلایل انجام جراحی زیبایی بینی پس از اتمام سن بلوغ ، اشاره شده است :

بعضی از غضروف های بینی ، تا اتمام سن بلوغ وظیفه رشد اعضا صورت را بر عهده دارند ؛ بنابراین اقدام به انجام عمل زیبایی بینی پیش از سن ذکر شده ، منجر به بروز تداخل در رشد اعضا صورت می شود ؛ لازم به ذکر است انجام جراحی بینی پیش از سن بلوغ ، علاوه بر تداخل در رشد اعضا صورت ممکن است ، منجر به غیرقرینگی اجزای دو طرف صورت نیز گردد.
مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی

یکی از عواملی که تاثیر به سزایی در دریافت نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، داشته و موجب جلوگیری از بروز عوارض جبران ناپذیر ناشی از آن می شود ؛ دقت در رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی ، می باشد و بیماران باید در این باره بسیار دقت نمایند.

جهت کسب آگاهی بیشتر در این باره می توانید به مقاله های موجود در سایت مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی شیراز

بهترین جراح بینی شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، طبق پارامترهای بسیار گوناگونی محاسبه می شود ، از این رو نیاز به انجام معاینه توسط جراح بینی دارد ؛ بنابراین افرادی که قصد اطلاع از هزینه عمل زیبایی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.

پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی مشخص می گردد.